poniedziałek, 7 marca 2016

Emerald green DIY / Szmaragdowe DIY

Połączenie ciemnej zieleni z szarym ze sklepu Masmetric zainspirowało mnie. Ciemna butelkowa zieleń połączana z granatem także wyglądała ciekawie w pokoju jaki pokazywałam tutaj. To zestawienie na tegoroczne lato wydaje mi się bardzo atrakcyjne. Zakochałam się w odcieniu szmaragdowym, ale trudno go nagle wprowadzić do już urządzonego mieszkania bez większych wydatków. Na pociechę mam sporo szarości, więc pomysł z zielenią ciągle kiełkował w mojej głowie. Tak więc w weekend zakupiłam odpowiednią farbę, zaopatrzyłam się w pędzel i sięgnęłam po dwie drewniane dekoracje: stary pojemnik po winie oraz obrotową tacę.

I was inspired by by the deep green and grey combination of colors. The intense green color also looked great with navy blue, which I think about for this summer. The inspiration was a living room presented here. I has been in love with the emerald green tone, however it is not easy to introduce it to a finished home without any major expenses. But the idea was holding up in my mind... Hence during the weekend I bought some paint, took a brush and my two wood decorations: the old wine box and a tray.Teraz mój mały projekt jest ukończony. Otoczenie wiosennych kwiatów ożywia stylizację, gdyż za oknem ciągle pochmurnie. Zerknijcie. Mam nadzieję, że się spodoba.

Now a little project is completed. I brought some spring flowers to get some more vibrant mood as the weather outside the windows is quite cold. Please have a look. I hope you'll enjoy.
4 komentarze:Pinterest