poniedziałek, 11 stycznia 2016

London - searching for inspirations / Londyn - w poszukiwaniu inspiracji

Mój styczniowy weekend w Londynie to nie Big Ben czy Westminster Abbey. To okres SALES dla maniaczek dekoracji i akcesoriów do domu z najlepszych firm. To już też przymiarki do trendów na nowy sezon. W tym mieście - tyglu różnych kultur, wpływów brytyjskiej tradycji, jak i kolonialnej historii - można znaleść naprawdę ciekawe pomysły.

Na początek piękny i głeboki niebiesko-granatowy miks z jednej z wystaw. Ten kolor w sporych ilościach jest widoczny na witrynach sklepów wnętrzarskich, na tkaninach oraz w dodatkach. Ilość wzorów z wykorzystaniem różnych odcieni błekitu jest zaskakująca: kwiaty, paski, kropki, ciapki. Połączone ze złamanymi bielami, pobielonym drewnem czy kryształami lamp dają elegancki efekt, który nie przytłacza.

My January weekend in London does not mean Big Ben or Westminster Abbey. It's SALE time for house decor fans. But also new trend hints from best interior and design shops. In this multicultural city you can find a lot of inspirations.

For the start beautiful blue mix of patterns and textures from one of the accessories and furniture shops. Matched with white wood and crystal lamps gives an elegant effect, which is not overwhelming.
 Źródło / Source: zdjęcia z / photos at King's Road (not perfect, I'm affraid).
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarzPinterest