niedziela, 25 września 2016

Jesień w domu. Dynie w ekstremalnej wersji./ Fall at home. Extreme pumpkin coloring.

Piękna słoneczna wrześniowa pogoda zachęca do kolejnych projektów jesiennych dekoracji. Dynie w wersji nie tylko kuchennej. Poprzednie egzemplarze kolorowane na biało i złoto świetnie się sprawdzają.

Sunny days this September are ideal for small DIY decorations. The beginning with white and gold pumpkins was so encouraging and I like decorations of my dining room.Instagramowa zabawa w #pumkinmaniaclara pokazuje jak wiele można mieć pomysłów. Złoto, srebro, welur...
To popchnęło mnie do kolejnego eksperymentu z kolorem dość ekstremalnym jak na dynie. Zmienić pomarańczowy w totalną czerń? Jak to będzie wyglądać? Czy elegancko czy ponuro? Nie mogłam się powstrzymać. W sumie dynia to tylko 8 zł a próbka farby mniej niż 3 zł. I tak takiej niż gotowa dekoracja kupowana w sklepie. A DIY na słonecznym balkonie... bezcenne.

Our fall competition with #pumkinmaniaclara shows so many possibilities. Gold, silver, natural, velvet...
Hence this time I wanted to go to extremes. At the end pumpkins and a few samples of paint do not ruin your budget. Great weekend time painting at the sunny balcony.

3 duże dynie / 3 large pumpkins

Dyniowe zakupy na dekoracje i do kuchni / Pumkin shopping for decor and cooking

Farba i pędzel. Żołądź też się umazał / Paint & brush, not only for pumpkins

DIY in progress

Balkon ma już swoją dekorację. Jego południowa wystawa powoduje, że przy tak łagodnej pogodzie pelargonie ciągle mocno kwitną. Dlatego też pozostałe donice uzupełniłam bratkami a nie wrzosami, z obawy przed zbyt szybkim ich przeschnięciem. Bratki raczej są bardziej wytrzymałe a na pewno przetrzymają jesienne przymrozki. Będą kwitły jeszcze długo i wkrótce ładnie uzupełnią ewentualne wrzosy.


The decor of the balcony s ready. Looks nice with pensies, which should bloom nicely during the fall. Soon I will add here some more autumn heathers.

A tak prezentuje się propozycja dekoracji w salonie. Złoto i czerń na tle głębokich fioletów poduszek z ZARY i Designers Guild. Niewiele więcej już mi potrzeba. Nowa taca od ZARA Home stanowi udane tło. Oczywiście tylko do następnej inspiracji...

There is my new living room decoration. Gold mixed with black with some purple cushions from ZARA Home and Designers Guild in the background. Welcome fall, until my new inspiration comes...


6 komentarzy:

 1. Wakacje się skończyły i czymś trzeba wypełnić weekendy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. czarne dynie to świetny pomysł...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, to mi mówi, że właściwie można pokusić się o każdy kolor jaki się zamarzy :)

   Usuń
 3. Hi i love your blog ,, you have a new follower ,,,
  Angelica

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hello Angelica. It is very nice to see you here :)
   Clara

   UsuńPinterest